Reklam

KENDİNİZİ DÜŞÜNMÜYORSANIZ SEVDİKLERİNİZİ DÜŞÜNÜN!..

limizdeki salgın sürecinde alınan tedbirler ve uygulanan denetimlerle ilgili değerlendirmede bulunan Vali Gökmen Çiçek, il genelinde yoğun bir denetim gerçekleştirildiğini söyledi.

KENDİNİZİ DÜŞÜNMÜYORSANIZ SEVDİKLERİNİZİ DÜŞÜNÜN!..
13 Eylül 2020 - 10:40
limizdeki salgın sürecinde alınan tedbirler ve uygulanan denetimlerle ilgili değerlendirmede bulunan Vali Gökmen Çiçek, il genelinde yoğun bir denetim gerçekleştirildiğini söyledi. İl merkezinde denetimlerin kararlılıkla devam ettiğini ifade eden Vali Çiçek, denetimlerde özellikle toplumun yoğun olduğu yerlerin dikkate alınarak, marketler, pazar yerleri ve toplu taşıma yapılan bölgelere ağırlık verildiğini söyledi.

Allah Rızası İçin Kendinizi Düşünmüyorsanız Milletimizi Düşünün 

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşlarımızı tedbirler konusunda bir kez daha uyarmak adına sahadayız diyen Vali Gökmen Çiçek: “Covid-19 gerçekten dikkat etmemiz gereken, şakası olmayan, bir anlık maskemizi aşağıya indirmemiz ile karşılaşabileceğimiz bir virüs. Hastalığı geçirenlerin yaşadıklarını dinlediğimizde inanın tüylerimiz diken diken oluyor. Atlatması kolay değil, ağır bir hastalık. Afyonkarahisarlılar vicdanlı insanlardır. Kendileri hasta olsa da anne babalarına, akrabalarına, başka birine bu hastalığı bulaştırmak istemezler demiştim. Virüsü bulaştırırlarsa vicdan azabından kahrolurlar. Kendinizi düşünmüyorsanız başkalarını düşünün demiştim. Yine aynı şeyi tekrar etmek istiyorum. Allah rızası için kendinizi düşünmüyorsanız dostlarınızı, akrabalarınızı, sevdiklerinizi ve milletimizi düşünün. Bunu ısrarla söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum