Reklam

KASİYERE HAPŞIRAN MÜŞTERİYE CEZA!..

Bir markette kasiyere doğru hapşıran bir müşteriye şikayet üzerine Korona virüs tedbirleri kapsamında insan sağlığını tehlikeye düşürmekten 392 TL ceza kesildi.

KASİYERE HAPŞIRAN MÜŞTERİYE CEZA!..

Bir markette kasiyere doğru hapşıran bir müşteriye şikayet üzerine Korona virüs tedbirleri kapsamında insan sağlığını tehlikeye düşürmekten 392 TL ceza kesildi.

KASİYERE HAPŞIRAN MÜŞTERİYE CEZA!..
08 Nisan 2020 - 22:10

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde marketler zincirinde kasiyere doğru hapşıran bir müşteriye şikayet üzerine Korona virüs tedbirleri kapsamında insan sağlığını tehlikeye düşürmekten 392 TL ceza kesildi.

Olay ilçede faaliyet gösteren bir marketler zincirinde medyana geldi. İddiaya göre, markette alışveriş yapan A.K isimli bir şahıs market çalışana doğru hapşırdı. Yaşanan tartışma üzerine market çalışanın şikayeti üzerine polis ekipleri A.K isimli şahsa 392 TL ceza kesti.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • tekin çetin
  1 ay önce
  SAYIN AFYON HABER YÖNETİCİSİ KULLANIMA SUNDUĞUNUZ BİN KAREKTAR SINIRI NI DÖRT KAREKTARDA NOKLADIM.DURUM ÇOK ACİL EN KUTSAL AİLE BİRLİĞİNDEN KOMŞULUK BLOK SITE VE MAHALLE OLARAK. İZALASYON GİBİ SATIŞI YASAKLANAN MASKE ULUŞIMINI GELECEKTE ÇOK İHTİYACIMIZ OLAN ELDİVENİ DAĞITIMINI EL BİRLİKTEKLE BAŞARABİLİRİZ.DÜĞÜN ELLERLE BİRLİKTE OLUR 23- NİSAN ÇOÇUK BAYRAMI. 19 MAYIS GENLİK VE SPOR BAYRAMI.VE HEMEN ARKASINDAN GELEN. RAMAZAN BAYRAMI. HADİ YAPALIM BİZ BUNU GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ ASLANLAR GİBİ YİNE YAPARIZ. BİZ TÜM DÜŞMANA ULUSAK KURTULUŞ VERMİŞ HALKIZ......
 • tekin çetin
  1 ay önce
  sayın haber yetkilisi önlemler konusunda önerim. muhtarlara ve apartman yöneticilerine önerim. ilk önce aldıkları parayı hak etsinler. aileden başlıyalım aile komşu(kırsal) toplu yaşam alanları(site oluşumu bloklar.SAYIN MUHTAR ve son geçmişte MUHTAR ADAYLARI. taraf veya tarafsız aday listesinde AZALAR RESMİ OLARAK KİM HANGİ ADRESTE KAÇ YAŞINDA BİLGİLERİ ELİNİZDE.MUHTARLIK BİNALARINIZ DEVLET VE BİZİM VERGİLERİMİZLE YAPILAN BİNALARINIZ VAR ÜSTELİK AFYONUN EN KILAS KARAMAN İŞ MERKEZİNDE AFYON MUHTARLAR DERNEĞİ VE BAŞKANI VAR GÜN BUGÜNDÜR. BU PAZAR SEÇİM VAR ORGANİZAZYONUYLA VERGİLERİMİZLE HAK ETTİĞİMİZ ŞU ANDA KULLANMAMIZ GEREKEN ÜRÜNLERİN DAĞITIMINDA ÖNDERLİK YAPIN .SADECE REŞİT OLANLAR DEĞİL. HİZMETLERİ GEÇİCİ OLARAK DURDURULAN NUFUS MÜDÜRLÜKLERİNİ HAREKETE GEÇİRİP HEMEN BAŞLAYIN. SAYIN AFYON HABER (YÖNETİCİSİ) BUNUUUUU..... BİR YORUM DEĞİL HABER OLARAK YAYINLAMANIZ. DAĞILIMI. 1.TÜM VALİLİKLER.2-TÜM BELEDİYELER. 3-TÜM MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLARI,YÖNETİM VE AZALARI.4-SİTE YÖNETİMİ