Reklam

Karayolları kavşağı altgeçidinin ihalesi yapıldı

  Afyonkarahisar Belediyesi, şehir trafiğini rahatlatma adına Karayolları Kavşağı’na yapacağı alt geçidin ihalesine yaptı.

Karayolları kavşağı altgeçidinin ihalesi yapıldı
02 Nisan 2021 - 15:14 - Güncelleme: 03 Nisan 2021 - 13:06

  Afyonkarahisar Belediyesi, şehir trafiğini rahatlatma adına Karayolları Kavşağı’na yapacağı alt geçitin ihalesine yaptı.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla 2 Nisan Cuma günü saat 10:30’da hizmet binamızda ihalesi yapılan projenin en kısa sürede tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulması hedefleniyor.

          Karayolları altgeçit projesinin şehrimize hayırlı olmasını temenni eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ihaleyi alan firmaya kazasız, belasız çalışmalar diledi.Önümüzdeki günlerde firmayla bir araya geleceklerini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, en kısa sürede bitirme sözü alacaklarını ifade etti. Zeybek Başkan, bugüne kadar yapılan altgeçitlerin en hızlısını yaparak halkımızın kullanımına açmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.


YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • afyonlular
  2 hafta önce
  AFYONA ACİLEN SİVİL HAVALİMANI ŞART ya biz burda yazıyoruzda sanki başkanlar okuyormu sanmıyorum
 • Afyon sevdalısı
  2 hafta önce
  maliye altgeçidi çok kötü yapıldı. Eğimini ayarlayamamışlar yol hem yamuk hemde birden eğimleniyor. Bu ihaleyi alan firmayı önce büyük şehirlere götürüp yapılan altgeçitleri inceletmeniz gerekli. Belediye kontrolörlerinide bir götürüp gezdirin büyükşehirleri altgeçit görsünler.
 • id
  2 hafta önce
  Ya bilerek(rant için) ya bilgisizce yapılıyor bunlar.Park Afyon alt geçidinde gördük...Saçma sapan müzeye doğru alt geçit yapıldı.Ankara yoluna doğru yapılmaliydı.Öyle yapılsaydı,özdilek tarfından şehre giriş yapan araçlar, Maliye alt geçit-----Eski stadyum alt geçit----Park afyon alt geçitinden geçeceklerdi.Efelere ve fuar kavşağina da alt geçit yapılsaydiı,insanlar hiç ışıga ugramadan şehri terk edebilecekti.Müze ýerine Efeler ve Fuar kavşağina yapılmalıydı.
 • id
  2 hafta önce
  Alt geçitten geçen arabalar bir sonraki kavşakta ışıkta mecbur yine bekleyecek.Yogürt pazarı ve adliye kavşağinda yine kuyruk olacak.Alt geçit yapılıyorsa mantıklı yapılmalı.
 • İşte
  2 hafta önce
  Sayın inşaat mı gene?
 • afyonlular
  2 hafta önce
  park afyon önündeki kavşaktan çıktığınızda sağdan sola doğru sanayiye giricem diye tarifk felç ve kaza oranı artıyor , yine aynı kare karayolların ordan fatihe doğru dönüşte trafik felç ve kaza oran riski fazla bunlara çözüm şart çok saçma geçitler tarfik buna nasıl izin veriyor anlamıyorum
 • afyonlu
  2 hafta önce
  İYİ HOŞ GÜZEL OLMUŞ HARİKA YALNIZ BU SEFER KURTULUŞ CADDESİNDE TIKANMA OLACAK, MECBUREN TEK ŞERİT YAPMANIZ GEREK ,YOKSA KURTULUŞ CADDESİ FELÇ OLUR...