Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz, SGK İnşaat Emlak Daire Başkanı Ersel Kurt ve Afyonkarahisar SGK İl Müdürü Samet Fidan’ı makamında ağırladı.
 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şehrimizin tarihi, kültürü, termal turizmi ve gastronomi alanında yapılan çalışmalarından bahsetti.

İnsanlarımızın geleceği ve huzuru konusunda toplumun her kesimine dokunan, temas eden sosyal güvenlik teşkilatı ülkemizin önemli kurumlarından biri olduğunu söyleyen Başkanı Mehmet Zeybek, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmalarında başarılarının devamını diledi

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz ise misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür ederek tarihte önemli bir yeri olan Afyonkarahisar’ın i bugünde ülkemizin göz bebeği şehirlerinden biri olduğunu söyledi. Afyonkarahisar'ın gün geçtikte gelişen ve büyüyen bir kent olduğuna dikkat çeken Yılmaz, bu gelişimde katkısı olan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e ve ekibine teşekkür etti.