Reklam

İSMAİL KUMARTAŞLI, YENİDEN BAŞKAN!..

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi 6’ncı Olağan Kongresi Korel Termal Otel'de yapıldı.

İSMAİL KUMARTAŞLI, YENİDEN BAŞKAN!..
19 Haziran 2021 - 17:51

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi 6’ncı Olağan Kongresi Korel Termal Otel'de yapıldı. Genel kurulda yapılan seçim sonucu ismail Kumartaşlı yeniden şube başkanlığına seçildi.

Olağan Genel Kurulda mevcut başkan Emre Öztürk 92 oy,  İsmail Kumartaşlı ise 167 oy aldı. 2 oy geçersiz sayıldı.

 


YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Doğruya Doğru
  1 ay önce
  24.08.2020 tarihinde bazı olayları ve hakkında yapılan haksızları beyan ederek ve Gazi olması münasebetiyle sağlık sorunlarını beyan ederek istifa ettiği başkanlıktan 9 ay sonra 6. genel kurulla geri gelmek ne kadar doğru? Madem koltuk sevdası vardı tekrar o ulvi koltuğa oturmayı düşünüyordun 9 ay önce sağlık sorununu beyan ederek neden bıraktın görevi? Ulvi görevi yerine getirirken siyasete girdin girmeye çalıştın onca eleştirilere maruz kaldın Dokuz aylık süre zarfında siyasette istediğin durum olmadı anlaşılan tekrar koltuğa oturmayı istedin. Görevi seve seve bıraktığın Emre Öztürk'e ayıp ettin. Makam mevki sevdası böyledir. 9 ay önce istifa haberinden sonra yazdığım yazı aynen bu şekildedir : Görevden alındıktan sonra bu görev için nasıl çabaladığını ve bu durum karşısında genel başkanlarının bile istifa ettiğini açıklayan kumartaşlı sağlık sorunları vardı da neden uğraştı görevden alındıktan sonra. Bu işin içinde Siyasal bir ayak olduğunu düşünüyorum. Çünkü Bu ulvi görevde hiçbir şekilde siyasetle uğraşamazdı. Görevden alındın, bu ulvi görev için uğraştın didindin kazandın göreve devam ederken kendin istifa ettin şimdide tekrar göreve geldin. Bunların hepsi danışıklı dövüş mü? istemem yan cebime koy mu? Yoksa makam gidince bir şeyler mi eksildi yeniden makama oturmak istedin? İstifa etmenin nedeni Sağlık sorunuydu şimdi niye yeniden başkan oldun ?
 • misafir1
  1 ay önce
  Kardeşim bu arkadaş hem siyasete girmesi, onun yanında orası burası ayrı oynaması, hem de çalıştığı kuruma uğramamasından ve nüfuzunu kullanmaya kalkmasından dolayı tepki görmeye başlayınca bir müddet gündemden düşmesi gerekiyordu.. Siyasi büyüğüyle böyle plan yaptılar ve bir süre gündemden uzaklaştı.. Çok şükür kurtulduk derken "yeter" dendi herhalde, tekrar sahneye sürdüler.. Bu kullanışlı aparatı birileri önümüzdeki seçimde kullanmak için bekletiyor.. Hesap-kitap meselesi yani..