Reklam

İGM OLARAK SICAK ASFALT REKORU KIRIYORUZ

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Merkez İlçe Kongresi'nde konuştu.

İGM OLARAK SICAK ASFALT REKORU KIRIYORUZ
06 Eylül 2020 - 18:16
İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Merkez İlçe Kongresi'nde konuştu.Çoban, Organize Sanayi Bölgesi'nden Omuzca ve Yarımca üzerinden Eskişehir yoluna çıkan yeni bir yol alanı açtık, 28 km sıcak asfalt yapmak sadece ve sadece Afyonkarahisar İl Özel İdaresinin Türkiye çapındaki bir rekorudur." dedi.Çoban şunları söyledi:
"18 yıllık AK Parti iktidarında özellikle 2005 sonrası özellikle 5302 sayılı kanunla gelen yeniliklerle İl Özel İdareleri gerçekten köylerimizde müthiş bir hamle başlattı. Buna sayın Cumhurbaşkanımızın KÖYDES projesini ortaya koymasıyla neredeyse köylerimizde suyu kanalizasyonu olmayan hiçbir yerimiz kalmadı. 18 yıl içerisinde 80 yıldan fazla bir zamanda çok kısa süre içerisinde bu hizmetlerin yapılması elbette AK Parti’nin insana verdiği değeri göstermektedir. Ben merkez ilçemizde de yeni başlayacağımız bir çalışmayı müjdelemek istiyorum. Bir ayağı; Organize Sanayi Bölgesinden Bostanlı’ya kadar, bir ayağı da Omuzca ve Yarımca üzerinden Eskişehir yoluna çıkan yeni bir yol alanı toplamda 28 km’lik sıcak asfalt çalışmasına başlamıştır. Bu rakam size küçük gelmesin. Şu anda devam eden bir şekilde 28 km sıcak asfalt yapmak sadece ve sadece Afyonkarahisar İl Özel İdaresinin Türkiye çapındaki bir rekorudur."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • koca afyonlu
    10 ay önce
    küçük bir liste yapayım asfalt yenilenmesi gereken yerler diye... ismet inönü bulvarı, park hastanesiyle toyota hisar plaza arası...