AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, bayramlaşma törenlerinde konuştu.

Başkan Hüseyin Menteş, milletvekilleri; Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde vatandaşla iç içe olduklarını belirterek 22 yıllık AK Parti iktidarında gücünü halktan alan bir davanın mensupları olarak tüm mesai ve imkanlarını halk için harcamaya devam edeceklerini belirttiler.

Ali Özkaya'nın 15 Temmuz mesajı Ali Özkaya'nın 15 Temmuz mesajı

İl başkanı ve milletvekilleri; “AK Parti Afyonkarahisar İl teşkilatları olarak geleneksel olarak sürdürdüğümüz ilçelerimizdeki bayramlaşma buluşmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. İlimizin her bir köşesindeki bir tek ferdimiz dahi bizim için çok önemli. İmkanlar dahilinde normal zamanlarda istedikleri vakit ve saatte vatandaşlarımızla birebir ve telefon aracılığıyla bizlere ulaşabiliyorlar. Bayramlarda da hem vatandaşlarımız ve teşkilatımızla bayramlaşıyor hemde onların varsa bir talebi çözüm yolları üzerinde çalışıyoruz. 3 gün boyunca ilçelerimizdeyiz. Gittiğimiz her bir ilçemizde geçtiğimiz her bir yolda Cumhurbaşkanımız ve AK Partimizin muazzam eserleri var. Bizler her zaman siyasetimizi lafla değil eser üzerine yapan bir partiyiz. Başkaları gibi bahanelerin ardına sığınmıyor, hizmet üretiyoruz. Enerjimizin ve imkanımızın tamamını hizmetkarı olduğumuz Afyonkarahisar’a harcıyor ve harcamaya devam edeceğiz” dediler.

Kardeşlik duygularının bu günlerde dahada güçlenmesi gerektiğini vurgulayan il başkanı ve milletvekilleri şu ifadelere yer verdi:

“Bizim dinimizde ve milli değerlerimizde önemli günler vardır. Bu önemli günlerin manevi açıdan en üst seviye ulaştığı Kurban Bayramı’nda birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımız en üst seviyeye çıkmaktadır. Ancak bugün Doğu Türkistan’da, Filistin’de ve Gazze’de Müslüman kardeşlerimiz katledilmeye, çocuklarımız annesiz ve babasız, yaşlılarımız ve kadınlarımız evsiz, barksız ve hatta bir yudum suya hasret bırakılma devam edilmektedir. Zulme karşı tek dik duruş sergileyen ve ne pahasına olursa olsun siyonizme, kural tanımayan, insan haklarını hiçe sayan İsrail’e karşı tepkisini gösteren bir tek lider vardır; o da cumhurbaşkanımız ve genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bizler böylesi manevi atmosferi yüksek günlerde dünya bu zulme kör, sağır ve dilsiz kalırken Müslüman kardeşlerimizin yanında olmalıyız. Katil İsrail’e ve Müslümanlara zulmeden tüm oluşuma karşı ortak hareket etmeliyiz. Buradan tüm hemşerilerimizin kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyor, Rabbimin sağlık, mutluluk ve barış içerisinde bir sonraki bayrama kavuşturmasını niyaz ediyoruz.”

Editör: Birinci Editör