Afyonspor'da olağanüstü hal!.. Afyonspor'da olağanüstü hal!..

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Türkiye Spor Yazarları Derneği İl Başkanı Nadir Güzbey ve Başaranlar Züccaciye Spor Kulübü yöneticileri bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yaptı. Tesisin teknik eksikliklerinin giderilmesi ve sporculara hazır hale getirilmesi için çalışmalar başlatıldı.

Toplantıda ayrıca Mayıs ve Haziran aylarında yapılması planlanan aquatlon ve triatlon yarışmaları için görüşmeler yapıldı. Geçen yıl ilk kez düzenlenen Aquatlon yarışları bu yıl triatlon branşında Türkiye Şampiyonası olarak gerçekleştirilecek. Bu yarışlar, Türkiye'nin en büyük spor kompleksi olan Kocatepe Spor Kompleksi'nde düzenlenecek. Tesisin eksiklerinin giderilmesi için emek veren herkese teşekkür edildi.

Afyonkarahisar'daki Sukay tesisleri, yeni sezona hazırlık amacıyla teknik eksikliklerin giderilmesi ve sporcuların hazır hale getirilmesi için çalışmalara başladı. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Türkiye Spor Yazarları Derneği İl Başkanı ve Başaranlar Züccaciye Spor Kulübü yöneticileri, bir araya gelerek değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda ayrıca Mayıs ve Haziran aylarında planlanan aquatlon ve triatlon yarışmaları hakkında da görüşmeler yapıldı. Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, geçen yıl düzenlenen Aquatlon yarışları, bu yıl triatlon branşında düzenlenecektir. Bu yarışlar, Türkiye'nin en büyük spor kompleksi olan Kocatepe Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecektir. Tesisin eksiklerinin giderilmesine katkıda bulunan herkese teşekkür edilmiştir. #Afyonkarahisar #SukayTesisleri #SporHaberleri #Triatlon #Aquatlon