Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Belediye Başkan adayı sıfatıyla başlattığı ziyaret turuna devam ediyor. CHP Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu Çetinöz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile birlikte esnafları ziyaret eden Köksal, 'Eksikleri tek tek gidereceğiz.' dedi.

Belediye Başkan Adayı Köksal, sanayi esnafını ziyaretinin ikinci gününde de kendisine aktarılan sorunları dinleyerek, 'Afyonkarahisar'ımızın emektar esnaflarının bulunduğu 1. Küçük Sanayi Sitesi'nde ikinci günümüzü geçirdik. İki gündür gerçekleştirdiğimiz esnaf ziyaretlerinde çok olumlu tepkiler, iyi dilekler aldık. İzlenimlerim, esnaflarımızda sabır kalmadığı yönünde. Her zaman şükretmeyi bilen, kanaatkar hemşehrilerimin artık dayanacak gücü kalmamış. Yerel yönetimlere olan güven de sarsılmış durumda. Ben o güveni yeniden kazanacağıma söz veriyorum.' şeklinde konuştu.

ESNAFLARIMIZ İÇİN CANIMI DİŞİME TAKMAYA HAZIRIM

'1.Küçük Sanayi Sitesindeki esnafın sorunlarını çözmeye, hak ettiği hizmeti getirmeye talibiz.' diyen Köksal, 'Ekonomik kriz sebebiyle zor günler geçiren sanayi esnafımız her seçim döneminde verilen ama yerine getirilmeyen vaatlerden sıkıldı. Artık gerçek çözümler bekliyorlar. Esnaflarımız için ne yapacağımıza onlardan aldığımız fikirlere göre karar vereceğiz. Ben görevim ne olursa olsun bu kentin esnafları için canımı dişime takmaya hazırım. Afyonkarahisar her şeyin en güzeline layık.' ifadelerini kullandı.