-

Gözden kaçırmayın

Sadettin Yücel, Gençlik Çalışanlarından temsilcileri ağırladı.Sadettin Yücel, Gençlik Çalışanlarından temsilcileri ağırladı.

Eskişehir'de İYİ Parti'nin seçim hazırlıkları hız kazanırken yaşanan engellemelere dikkat çekiliyor. Parti yetkilileri, reklam afişlerinin asılması için anlaşma sağlandıktan sonra şirketin geri adım attığını iddia ediyor. İYİ Parti, bu durumu demokratik mekanizmanın işleyişine zarar veren bir korku siyaseti olarak değerlendiriyor. Ancak partinin baskılara ve sansüre karşı direnç gösterdiği vurgulanıyor.

 Parti, kurulduğu günden bu yana pek çok engelleme ile mücadele ettiğini ve daha da güçlendiğini dile getiriyor. İYİ Parti, bu zorluklar karşısında da seçim kampanyasını demokratik ilkeler ve değerlere bağlı kalarak sürdüreceğini ifade ediyor. İYİ Parti'nin yaşanan engellemelere karşın adaletli bir yönetim vaadiyle hareket ettiği belirtiliyor. Parti, Türk demokrasisinde var olan sorunların açığa çıkarılmasına katkı sağladığını söylüyor. İYİ Parti, baskı ve sansüre karşı olduğu kadar adil ve özgür bir siyasi rekabet ortamının savunucusu olduğunu vurguluyor.

Eskişehir halkı ve Türk Milleti'ne daha adaletli bir yönetim vaadiyle yola devam eden İYİ Parti, karşılaştığı engellemelere rağmen demokratik hak ve özgürlükleri savunmaktan geri durmayacağını açıkça ifade ediyor. Parti, bu tür güç kullanımlarını kınıyor ve şeffaf bir şekilde tartışmanın önemini vurguluyor.