MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, boş vaatlerle hayal ürünü sözlerle Afyonkarahisarlıların gözlerinin boyanamayacağının önemle altını çizerek, “Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimizin karnı boş laflara tok” dedi.

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt beraberinde MHP İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Gazlıgöl Caddesi ile Atatürk Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Afyonkarahisarlı hemşehrilerine verilen vaatlerin altı doldurulmamış boş vaatler olduğunu kaydeden Küçükkurt, “Hayal ürünü sözlerle insanların gözünü boyamaya çalışıyorlar. Ama hemşehrilerimiz bunun farkındalar. Biz de yaptığımız ziyaretlerde bunun farkına varıyoruz. Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimizin karnı boş laflara tok. Olması gerekenleri istiyorlar, bekliyorlar ve bunun çözümünün de Afyonkarahisar’ın kendi insanlarıyla olacağına inanıyorlar. Bu nedenle mutluyuz.” diye konuştu.

SEZER KÜÇÜKKURT AFYONKARAHİSAR’IN “YERLİ VE MİLLİ ADAYI”

MHP Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu ise, Sezer Küçükkurt’un Afyonkarahisar’ın “yerli ve milli adayı” olduğunu dile getirerek, “Gittiğimiz her yerde halkımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Vatandaşlarımız, ‘Afyonkarahisar’ın sorunlarını çözerse Sezer Başkan’ çözer söylemleriyle bizleri karşılıyorlar. Nasip olursa 1 Nisan 2024 sabahı Afyonkarahisar Belediyesi'nde Sezer Küçükkurt Başkanımızı göreceğiz.” şeklinde konuştu.