-

Gözden kaçırmayın

Trafik denetimlerinde 7.470 araç sorgulandı, 118 araç trafikten men edildiTrafik denetimlerinde 7.470 araç sorgulandı, 118 araç trafikten men edildi

Türkiye Flöre Eskrim Kupası'nda Gerçekleşen Gençlerin Mücadelesi Türkiye'nin genç eskrimcileri, 25-26 Ocak 2024 tarihlerinde Sakarya'da düzenlenen Türkiye Flöre Eskrim Kupası'nda mücadele etti. Bu önemli turnuvada U10, U12 ve U14 kategorilerinde yarışan sporcular, büyük bir rekabet içinde kıyasıya mücadele etti.

Zorlu müsabakalar sonunda sporcular, selamlaşma ve saygı ruhuyla bir araya geldi. Selin Ece İncesu, üstün performansıyla şampiyonluk ipini göğüslemeyi başardı. Duru Durukan, Hasan Kemal Canko, Duru Gülkan ve Ecem Özer ise gösterdikleri üstün çaba ve beceriyle üçüncülük elde etti.

Bu başarılar, sporcularımızın sıkı antrenmanlar ve özverili bir hazırlık süreci sonrasında gösterdikleri yeteneklerin bir sonucu olarak değerlendiriliyor. Turnuvada mücadele eden tüm sporcularımız ve onları bu başarıya taşıyan antrenörlerimizi kutluyor ve ulusal ve uluslararası alanda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmelerini diliyoruz.

Spor alanında gençlerimizin gösterdikleri yetenekler ve elde ettikleri başarılar, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan önemli gelişmeler arasında yer almaktadır.