MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, "geçmiş ile geleceği birleştiren belediyecilik" anlayışı ile Afyonkarahisar'a hizmet edeceklerini söyleyerek, "Şehrimizin sorunlarını çözmeye talibiz" dedi.

Gözden kaçırmayın

HALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYORHALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Kurtuluş Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşları beraberinde; MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Zeki Ertürk, eski Merkez İlçe Başkanlarından İsmail Camgöz, Alevi Kültür Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı ve önceki dönem MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mustafa Güllü, geçmiş dönemlerde MHP'nin çeşitli kademelerinde yer almış yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

AFYONKARAHİSAR’I BÜTÜN GÜZELLİKLERİ İLE GELİŞTİRİP, ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ

MHP Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, esnaf ve vatandaşlara kendisine gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek, "Şehirleri geleceğe hazırlama ve yarınlarını planlama sorumluluğunu üstlenmiş en önemli hizmet birimleri olan yerel yönetimlerin, kentin tarihini, kültürel, çevresel değerlerini ve dokusunu koruyup geleceğe taşıması, 'geçmiş ile geleceği birleştiren belediyecilik' anlayışının temelini oluşturmaktadır. Unutulmamalıdır ki, geçmişi olmayan bir şehrin, geleceği de olamaz. Hedefimiz, insanlarımızın her türlü ihtiyacını karşılarken kentimizin; tarihi, kültürü ve doğal çevresi ve kısacası bütün güzellikleri ile geliştirip, zenginleştirecek anlayışı hakim kılmaktır. Doğal, tarihi ve kültürel değerlerin kirlenmesini, tahrip edilmesini ve yok olmasını önlemek için, çevre ve kentleşme konusuna; bilimi ve aklı esas alan; tarihimiz, kültürümüz, inançlarımız ve milli menfaatlerimizle çatışmayan bir bakış açısıyla yaklaşılmalıdır. Kentlerde kültürel yozlaşmanın önlenmesi için, milli kültürün temel belirleyiciliği çerçevesinde kent ve kentlilik kültürü oluşturulmasına önem verilmelidir." dedi