-

Gözden kaçırmayın

Müge Anlı Programında Mehmet Ali Özdemir'in Ailesiyle İletişim Sorunu TartışıldıMüge Anlı Programında Mehmet Ali Özdemir'in Ailesiyle İletişim Sorunu Tartışıldı

Ünlü şarkıcı Hadise, kişisel gelişim yolculuğunda önemli bir dönemece işaret ederek, hayatındaki olumsuzluklara ve dedikodulara artık önem vermediğini, tüm dikkatini kendi üzerine ve kariyerine odakladığını belirtti. Hadise, sosyal medyada yaptığı paylaşımla hayranlarını bu olumlu değişim hakkında bilgilendirdi ve kendi mutluluğunu esas alacağını vurgulayarak pozitif yaşam felsefesini benimsediğini dile getirdi.
Ünlü şarkıcı Hadise, kişisel gelişim yolculuğunda önemli bir dönemece işaret ederek, hayatındaki olumsuzluklara ve dedikodulara artık önem vermediğini belirtti. Hadise, tüm dikkatini kendi üzerine ve kariyerine odakladığını söyledi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımla hayranlarını bu olumlu değişim hakkında bilgilendiren Hadise, kendi mutluluğunu esas alacağını vurgulayarak pozitif yaşam felsefesini benimsediğini dile getirdi.