Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Malül Gazi İsmail Kumartaşlı, adaylığını açıkladı.

Gözden kaçırmayın

Yaralı askerlere ziyaretYaralı askerlere ziyaret

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi’nin Başkanı İsmail Kumartaşlı, derneğin 7’ncı Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı.
İlimizin en önemli Sivil Toplum kuruluşlarının başında gelen  Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi 7’nci Olağan Kongresi’ni yapmaya hazırlanıyor.
Derneğin 17 yıl boyunca başkanlığını yapmış olan Malul Gazi İsmail Kumartaşlı yapılacak kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı. 
Edinilen bilgilere göre kongrenin 04 Şubat 2024 günü yapılacağı çoğunluk sağlanamadığı takdirde 11 Şubat 2024 günü tekrar yapılacağı öğrenildi.
Kongre sürecini duyuran Başkan Kumartaşlı, kendisinin de yeniden aday olduğunu belirterek; “Genel Merkez Yönetim Kurulunun 24.11.2023 tarih ve 25 sayılı kararı gereği Şube Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olmak isteyen üyelerimizin tüzüğümüzün 21. Maddesi a) bendine istinaden genel kurul tarihinden bir ay öncesi vereceği aday müracaat dilekçelerine ek olarak adli sicil kaydı sunması gerekmektedir. Saygılarımızla Tüm Üyelerimize Duyurulur”dedi.