Afyon Kocatepe Üniversitesi, Bosna Hersek'in önemli isimlerinden Süleyman Çelikoviç'i konuk etti. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Çelikoviç'i üniversitenin yönetim ofisinde ağırladı

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Bosna Hersek'in önemli isimlerinden Süleyman Çelikoviç'i konuk etti. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Çelikoviç'i üniversitenin yönetim ofisinde ağırladı. Bu samimi ziyaret, sıcak bir atmosferde gerçekleşti. Süleyman Çelikoviç, Bosna Hersek'te zorlu yıllar boyunca hem Kakany Emekli Müftüsü hem de 1993-1997 yılları arasında ülkesinin ordusunda subay olarak görev yaptı. Aynı zamanda 7. Müslüman Tugayı Şura Üyesi olarak da bilinen Çelikoviç, manevi liderlik ve askeri deneyimiyle tanınmaktadır.

Bu önemli ziyaret sırasında, Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin başkanı ve temsilcileri de hazır bulundu. Eğitim Bir-Sen 1 No'lu Şube Başkanı Mustafa Arslan, Eğitim Bir-Sen 2 No'lu Şube Başkanı Vehbi Gülseren ve Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümü öğrencisi Rayan Affara, bu özel görüşmede yer aldılar. Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı bu ziyaret, eğitim ve kültürel alışverişi teşvik etmek için önemli bir adım olarak görülmektedir. Yapılan haberde, üniversitenin uluslararası ilişkiler ve işbirliklerine verdiği önem bir kez daha vurgulanmaktadır. 


#AfyonKocatepeÜniversitesi #BosnaHersek #SüleymanÇelikoviç #uluslararasıilişkiler #eğitim #kültüralışveriş