-

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin İKAF'24 ile geleceğin iş dünyası buluşuyor!Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin İKAF'24 ile geleceğin iş dünyası buluşuyor!

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) M. Rıza Çerçel Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) öğretim elemanlarının yapıtlarının yer aldığı "Kent Sanat Buluşması IV" karma sergisi, açılış töreniyle sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Bu sergi, 2024 yılında düzenlenen ilk sergi olma özelliğini taşıyor. Sergi açılışına AKÜ GSF Dekan Vekili Prof. Dr. Selçuk Akçay, GSF Dekan Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Sena Coşkun, Dr. Öğretim Üyesi Fevzi Nuri Kara, bölüm başkanları, öğretim elemanları, öğrenciler ve Afyonkarahisarlı sanatseverler de katıldı.

AKÜ GSF Geleneksel Türk Sanatları, Resim, Seramik, Sinema ve Televizyon Bölümü öğretim elemanları tarafından hazırlanan eserlerde "seramik, tuval üzerine yağlı boya, tuval üzerine akrilik ve karışık teknik, hat, tezhip, belgesel, fotoğraf ve dijital baskı teknikleri" kullanıldı. Bu eserler, 2 Şubat 2024 tarihine kadar sergilenmeye devam edecek.