-

Gözden kaçırmayın

Trafik denetimleri sonucu binlerce araç sorgulandı #trafikdenetimiTrafik denetimleri sonucu binlerce araç sorgulandı #trafikdenetimi

Eskişehir'de görev yapan gazetecilere tebrik mesajı günün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması dolayısıyla MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir tarafından iletilmiştir. Başkan Candemir, gazetecilerin toplumun gözü, kulağı ve sesi olduğunu vurgulayarak, doğru ve adaletli habercilik anlayışıyla toplumu bilgilendirdiklerini belirtmiştir.

Başkan Candemir, gazeteciliğin önemine de değinerek, basın mensuplarının zor şartlarda dahi görevlerini özveriyle yürüttüklerini ve cesaretlerini ortaya koyduklarını ifade etmiştir. Tüm gazetecilere sağlık, başarı ve esenlikler dileyen Candemir, gazeteciliğin demokrasinin ve ifade özgürlüğünün temel taşlarından biri olduğunu vurgulamıştır. MHP İl Başkanı Candemir, gazetecilere her zaman desteklerinin ve takdirlerinin devam ettiğini belirtmiştir. Cesur kalemleriyle hakkı ve hakikati dile getiren gazetecilere teşekkür eden Candemir, Eskişehir'deki tüm basın emekçilerinin 10 Ocak'ı kutlamış ve ulusal ve yerel düzeyde görev yapan basın mensuplarının çalışmalarını desteklemeye devam edeceklerini ifade etmiştir.

#EskişehirGazeteciler #ÇalışanGazetecilerGünü #Haber #Teşekkür #BasınEmekçileri