-

Gözden kaçırmayın

Yıldızlar Atletizm Müsabakaları Yoğun Katılım ile TamamlandıYıldızlar Atletizm Müsabakaları Yoğun Katılım ile Tamamlandı

Afyonkarahisar'ın gururu HES İlaç Afyonspor, ligin zorlu virajlarından birini daha geride bırakmaya hazırlanıyor. Sabahın erken saatlerini verimli bir şekilde değerlendiren ekip, günün ilk antrenmanını kapalı salonda yaparak hem fiziksel hem de taktiksel açıdan kendini güçlendirmeye odaklandı. Antrenman, teknik direktörün denetiminde ve yardımcı antrenörleri eşliğinde yoğun bir tempoda geçti.

Oyuncuların yüksek motivasyonu ve birlikte hareket ettikleri gözle görülürken, takımın kenetlenme ruhu, "#kenetlenkarahisar #hepbirliktezafere" etiketleriyle sosyal medya hesaplarından da takipçilerle paylaşıldı. Tüm oyuncular sahadan ter dökerek ayrılırken, takımın hedefi sadece antrenman performansında değil, ligin zorlu mücadelelerinde de en üst seviyede yer almak olarak belirlendi. HES İlaç Afyonspor'un bu çalışkanlık ve kararlılıkla, zirveye oynayan takımlar arasındaki yerini sağlamlaştırmaya yönelik çalışmaları devam edeceği ve taraftarların destekleriyle birlikte zafere ulaşacağı belirtildi.

Antrenmanın ardından ise takım, günün ikinci seansı için dinlenmeye çekildi. Öğleden sonraki idmanda ise taktik ağırlıklı çalışmaların yapılması planlanıyor. Afyonspor, bu kararlılıkla sürdürdüğü hazırlıklarıyla rakiplerine karşı avantaj elde etmeyi ve Afyonkarahisar’ın spora olan inancını pekiştirmeyi hedefliyor.