Sandıklı'da 31 Mart seçimlerine doğru giden yolda, MHP'den Belediye Başkan aday adayı olan Melek Yavuz, ilçede kararlı bir kampanya yürüterek her kapıyı çalmayı, her gönüle girmeyi amaçlıyor. Yavuz, MHP'nin hizmet anlayışını Sandıklı'ya yeniden getirme iddiasında ve bu yönde ciddi bir destek topluyor.

Gözden kaçırmayın

Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”Menteş, “40 bin hemşehrimiz mitingimize katılarak bizlere destek oldular”

Seçim çalışmalarını hızlandıran Yavuz, ilçe sakinlerinin ilgisi ve teveccühünden oldukça memnun olduğunu ifade ediyor. Özellikle kadınlar arasında yüksek bir destek gören Yavuz, bu desteğin kendisi ve partisi için sevindirici olduğunun altını çiziyor.

Kadınların Desteklediği Başkan Adayı

Melek Yavuz'un ilçede sürdürdüğü etkin seçim faaliyetleri, özellikle kadın seçmenler tarafından yoğun ilgi görüyor. Kadınların sorun ve beklentilerine özen göstererek onların da gündeme taşınmasını sağlayan Yavuz, ilçede geniş bir kesimden olumlu dönüşler alıyor. Sandıklı'nın her bir sokağında yürütülen bu titiz ve samimi kampanya, seçime doğru güç kazanan bir aday profili çiziyor.