İlçe genelindeki kamu kurumlarının katılımıyla gerçekleşen turnuvada 12 farklı ekip mücadele ediyor.

Gözden kaçırmayın

Şuhut Gençlik Merkezi Gönüllüleri Büyük Başarı!Şuhut Gençlik Merkezi Gönüllüleri Büyük Başarı!

İhsaniye'de Heyecanlı Voleybol Turnuvası Başladı İhsaniye Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu 100. Yıl Kaymakamlık Voleybol Turnuvası'nın ilk düdüğü çaldı. İlçe genelindeki kamu kurumlarının katılımıyla gerçekleşen turnuvada 12 farklı ekip mücadele ediyor.
Turnuva, voleybol severlerin beğenisine sunulacak şekilde tek devreli lig usulü ile ilerleyecek. Katılımcı ekipler, gruplarındaki ilk iki sırayı kaparak yarı finalde mücadele etme şansı bulacaklar.


İhsaniye Kaymakamı İsmail Bildirici, turnuva kapsamında yaptığı konuşmada, organizasyonun kurumlar arasındaki iş birliğini ve dayanışmayı güçlendireceğini belirterek, tüm takımları tebrik etti. Kaymakam Bildirici, spora ve voleybola olan ilgiyi artırmak ve bu spor dalının daha geniş kitlelere ulaşması için düzenlenen turnuvanın önemini vurguladı ve yarışmacılara başarı dileklerini iletti.

#İhsaniyeVoleybolTurnuvası #SporcuDayanışması #Voleybol #KurumlararasıTurnuva #SporunGücü #AmatörSpor #SporEtkinlikleri #VoleybolSeverler #KamuSporu #İhsaniyeGençlikveSpor