İYİ Parti Erkmen Belediye Başkan Adayını Açıkladı

Gözden kaçırmayın

Küçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam DestekKüçükkurt'lardan (Hacıkavaslar) Tam Destek

 

İYİ Parti Erkmen belde Belediye Başkan adayı olarak Bünyamin Balık’ın açıklandığı toplantıya Milletvekili Hakan Şeref Olgun, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken ile birlikte, İl Genel Meclisi üyesi Alper Yağcı ve partililerin yanı sıra Erkmen halkı katıldı.

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, Erkmen Belediye Başkan Adayının açıklandığı toplantıda konuşma yaptı

Çok sayıda partilinin katılımı ile düzenlenen toplantıda Olgun, bu özel günün, Türkiye Cumhuriyeti'nin yüzüncü yılını kutladığımız bir gün olduğuna dikkat çekti. Cumhuriyetin kurulmasının ilk adımının Afyonkarahisar'da başladığına işaret etti ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün büyük taarruzla başlattığı mücadelenin Cumhuriyetin temelini oluşturduğunu belirtti.

İYİ Parti Afyonkarahisar milletvekili Hakan Şeref Olgun, Erkmen'in Afyonkarahisar merkezinin hemen dibinde bulunan ve güzel bir belde olduğuna dikkat çekti.

Erkmen halkına da hitap eden Olgun, bu süre zarfında Erkmen halkının hizmetçisi olmayı taahhüt etti. Adaylarını Erkmen’li vatandaşlara emanet ettiğini belirterek konuşmasını sonlandırdı.

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ise “  Belediye Başkan adayı olan kardeşimiz Bünyamin Balık’ın arkasında kefaletimizi, gövdemizi koyacağız. Erkmen’i layık olduğu şekilde yönetecek bir belediye başkanını önümüzdeki seçimlerde kazandıracağız. Hepimiz için önemli bir günde başkan adayımızı açıklıyoruz. Ne mutlu bizlere. Erkmen’e Bünyamin Balık yakışır. Sizlerden çok çalışmanın sözünü istiyorum. Bizde her zaman Balık kardeşim arkasında olacağız” dedi.

Erkmen İYİ Parti Belediye Başkan adayı Bünyamin Balık ise Yaptığı konuşmada “           

 Öncelikle 29 Ekim Cumhuriyet bayramımızın 100. Yılı kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, hürmet ve özlemle anıyoruz. Adaylığımın böylesi güzel ve kutlu bir günde açıklanmış olması beni ayrıca mutlu etti ve sevindirdi.

2024 yerel seçimlerinde İYİ partiyi temsil etmek üzere Erkmen’de şahsımı aday gösterip kapılarını açan, destek olan tüm İYİ parti teşkilatına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Belde halkına hizmet için çıktığım bu yolu zaferle taçlandırana kadar durmak yorulmak yok. Isra suresi 13. Ayette; ‘biz her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık’ diyor,  Cenabı Allah. Bu yüzden yeğse kapılmak ele, ümitle çaba göstermek bize… Negatif düşünmek ele, olaylara pozitif bakmak bize… Bıkkınlık yılgınlık ele, istikrarla mücadele edip yılmadan yola devam etmek bize yakışır bundan sonra. Herkes hizmet eder ülkesine asla bir tutulamaz fakat,  kimi şehit olur canıyla, kimi ticaretle uğraşır istihdam yaratır vergi verir malıyla, ama vatanını seven herkes hizmet eder elinden geldiği kadarıyla. Ben ülkemi, bulunduğum ili, yaşadığım beldeyi ve burada yaşayan bütün insanları çok seviyorum bu yüzden hizmete talibim. Belde sınırları boyunca hiçbir ayrım gözetmeksizin herkesin sorunlarına çözüm, sıkıntılarına çare, yaralarına merhem olmaya talibim. Baş olmaya değil, belde halkının baş hizmetkârı olmaya talibim.

          Daha iyi bir gelecek, daha iyi hizmet, daha iyi bir Erkmen için mücadele edeceğime söz vererek yola çıktığımı belirtmek isterim. Bu yolda gönül verdiğiniz, destek verdiğiniz ve yanımda olduğunuz için hepinize çok teşekkür eder saygılarımı sunarım “dedi.