İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun ile MHP Milletvekili Mehmet Taytak arasındaki ipler gerildi!..

Gözden kaçırmayın

Sandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusuSandıklı'da Mustafa Çöl ve Elibol coşkusu

İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun ile MHP Milletvekili Mehmet Taytak arasındaki ipler gerildi!..

Olgun, Mehmet Taytak'ı hedef alarak “İktidarın koltuk değneği milletvekili konuşmuş. Önce geçmişine bir bak sonra ağzını yıka destur iste sonra Sayın Meral Akşener'in adını ağzına al” dedi.

MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le ilgili sözlerine cevap veren Olgun, “İktidarın koltuk değneği milletvekili konuşmuş. Önce geçmişine bir bak sonra ağzını yıka destur iste sonra Sayın Meral Akşener'in adını ağzına al” dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in TBMM grup toplantısındaki sözlerinin arkasında olduğunu ifade eden Milletvekili Hakan Şeref Olgun; “Kimin lafla vatanseverlik yaptığını, kimin milliyetçi olduğunu bu millet iyi biliyor. Kendi çıkarları için Milliyetçilik ayaklarıyla birbirlerine ağıza alınmayacak sözlerin ardından kol kola girenler milliyetçilikten vatanseverlikten söz edemez. Vatanın karış karış toprakları satılırken sesini çıkarmayan, iktidara destek veren bir partinin elemanı hele hiç söz edemez. Cumhuriyet’in kazanımları bir bir yok edilirken sesini çıkarmayan bir partinin elemanı hiç söz edemez. Bu ülkenin fabrikaları satılırken ağzını açmayan bir partinin elemanı şimdi ağzını açar olmuş. Hadi ordan” diye konuştu.

HADİ GÖRELİM NE KADAR MİLLİYETÇİSİNİZ

Daha önce Gazze için yapılan yürüyüşlere ve gösterilere seslenerek Gazze’ye Gidelim çağrısı yaptığını hatırlatan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, teklifini yeniledi; “Gelin Gazze’ye gidelim uçak masraflarınız benden” dedi. Milletvekili Olgun; “Gelin o kadar ciddi iseniz İncirlik üssünü kapatalım. Gelin o kadar ciddi iseniz uçak masraflarınız benden Gazze’ye gidelim. Gelin ciddi iseniz İHA’larımızı SİHA’larımızı Filistin’in emrine verelim. Gelin ciddi iseniz İsrail ile ticari ilişkilerimize son verelim. Öyle lafla, sosyal medyadan birkaç bir şeyler yazarak bu işler olmuyor. Hadi görelim ne kadar milliyetçisiniz, hadi görelim ne kadar vatanseversiniz?” diye konuştu.