Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Afyonkarahisar’da eğitim alanındaki başarıyı daha üst seviyelere çıkaracaklarını söyledi.

Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.Afyon Kocatepe Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi öğrencilerine önemli eğitim verildi.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Afyonkarahisar’da eğitim alanındaki başarıyı daha üst seviyelere çıkaracaklarını söyledi.


Emirdağ anaokulu açılış programına katılan Sünnetci programın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz ve Şube Müdürü İbrahim Erdem Gülcü ile beraber ilçede bulunan okulları ziyaret etti. Şükrü Mola İlkokulu’nu ziyaret eden Sünnetci, idareci ve öğretmenlere yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu. İdarecilerden okulun genel durumu ve okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Sonrasında Atatürk Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Sünnetci, yeni eğitim öğretim yılının sağlık ve başarı dolu geçmesi dileklerinde bulunarak öğrencilerin derslerine katıldı. Öğretmenlerle yapılan toplantıda 2023-2024 eğitim öğretim yılının planlaması hakkında bilgi aldı.


Daha sonra Emirdağ Anadolu Lisesi’nde 12. sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Sünnetci, YKS sınavına yönelik öğrencilerle sohbet ederek onlara tavsiyelerde bulundu. İdareci ve öğretmenlerle yaptığı toplantıda başarının ve eğitim kalitesinin arttırılması için yapılacak çalışmalar, taşımalı öğrencilerin iş ve işlemleri gibi konuları görüşüldü.