Yeni yönetim oluşturduktan sonra HES İlaç Afyonspor'da imza haberleri gelmeye devam ediyor!..
Afyonspor, son 24 saatte 3 transfer haberini duyurdu. Defans oyuncuları Ali Mert ve Bartu Göçmen, orta saha oyuncusu Samet Semiz Afyonspor'a imza attılar.
Transferlerle ilgili Kuküpten yapılan açıklamalar şöyle:
TFF 2. Lig ekiplerinden Afyonspor, Somaspor'dan defans oyuncusu Ali Mert Aydın’ı 2 yıllığına renklerine bağladı.
Kulüp binasında gerçekleştirilen imza töreni ile Ali Mert Aydın ile 2 yıllık sözleşme imzalandı. Somaspor'da defans mevkiinde oynayan Ali Mert Aydın kendisini mor beyazlı formaya bağlayan 2 yıllık sözleşmeye imza attı. Ali Mert Aydın’ın önümüzdeki günlerde takımla antrenmanlara çıkacağı belirtildi.
Hes İlaç Afyonspor'umuz, Eskişehirspor'dan 20 yaşındaki genç defans oyuncusu Bartu Göçmen ile 2 yıllık sözleşme imzalamıştır. Bartu Göçmen'e kulübümüze hoş geldin diyor, mor-beyazlı formamız altında başarılar diliyoruz.
Hes İlaç Afyonspor'umuz, orta saha oyuncusu Samet Semiz ile 2 yıllık sözleşme imzalamıştır. Samet Semiz'e kulübümüze hoş geldin diyor, mor-beyazlı formamız altında başarılar diliyoruz.