Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek her fırsatta esnafı ziyaret ederek sorun ve taleplerini birinci elden dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar'ın Afşar köyünde Ağaç Bayramı coşkusuAfyonkarahisar'ın Afşar köyünde Ağaç Bayramı coşkusu

ZEYBEK BAŞKAN SAHADA, ESNAFININ YANINDA

         Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek her fırsatta esnafı ziyaret ederek sorun ve taleplerini birinci elden dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor.

       Başkanımız Mehmet Zeybek, yoğun programlarına karşın vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelmeyi ihmal etmiyor. Her fırsatta esnafla buluşmaya özen gösteren Başkanımız Zeybek, sorunlarını dinleyerek taleplerini alıyor. 

SOHBET ETTİ, İSTEKLERİNİ DİNLEDİ”

          Sanayi esnaflarından Hayati ve Yücelir Akdeniz’in davetlisi olan Başkan Zeybek, esnafımızla sohbet etti, talep ve isteklerini dinledi.Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan ile birlikte gerçekleşen ziyarette esnafımıza bereketli kazançlar dileyen Başkanımız, “Esnaflarımızla hemhal olmak, aynı sofrada buluşmak ve kardeşlik duygularımızı pekiştirmek için bir aradayız. Esnaflarımızın gelişmesine katkı sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Onlarla omuz omuza vererek şehrimizi güzelleştiriyoruz. Toplumuzun her kesimi ile diyalog halinde oluyor, fikirlerini önemsiyoruz. Esnaf ve vatandaşımızın düşünceleri bizim için çok önemli. Biliyoruz ki güçlü esnaf, güçlü Afyonkarahisar demek. Bize hem gönül kapılarını açan hem de sofralarına davet eden esnaflarımız Hayati ve Yücelir Akdeniz’e teşekkür ediyor, işlerinde bereketli kazançlar diliyorum” dedi.