Bilecik'te yaşanan kaza sonrası yaralıyı bırakıp motosikleti saklayıp, plakalarını söktüler

Gözden kaçırmayın

Kiracının Tahliyesinde Kullanılabilecek Hukuki İmkanlar Nelerdir?Kiracının Tahliyesinde Kullanılabilecek Hukuki İmkanlar Nelerdir?

Bilecik'te yaşanan kaza sonrası yaralıyı bırakıp motosikleti saklayıp, plakalarını söktüler
- Bilecik'te motosikletin yarışı kanlı bitti

Cem Kaan Toka
BİLECİK (İHA) - Bilecik'te motosikletli bir grubunun yarışında kaza meydana gelirken, yaşanan kaza sonrası yaralıyı bırakıp ilk olarak motosikleti sakladılar, ardından plakalarını söktüler.

Kaza, Beşiktaş Mahallesi Hadi Arıncı Caddesinde üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, motosikletli bir grubunun yarışında bulunan 11 ABP 438 plakalı motorlu sürücü Furkan Y. (16) cadde üzerinden Pelitözü Göledi istikametine seyir halindeyken Pehlivan sokaktan Mavikent Sitesi istikametine seyir halinde olan Ali Osman D. idaresindeki 11 AE 371 plakalı hafifi ticari araçla çarpıştı. Kaza sonrası sürücü belgesi olmayan Furkan Y. yaralandı. Yaralının arkadaşları veya yakınları yaralıyı bırakarak, ilk olarak motosikleti sakladılar, ardından plakalarını söktüler. Yaralı olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kazayı gören bir vatandaş motosikletlilerin yarış yaptığını söyleyerek, motosikletli sürücüde kask da olmadığı ifade etti.