Afyonkarahisar şehrinde heyecan verici bir etkinlik olan Afyon Alışveriş Festivali, 23-27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar'a Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürü AtandıAfyonkarahisar'a Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürü Atandı

Afyonkarahisar şehrinde heyecan verici bir etkinlik olan Afyon Alışveriş Festivali, 23-27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu festivalde alışveriş tutkunları ve eğlenceye düşkün herkesi kesintisiz bir deneyim yaşamaya davet ediyoruz. Festival, Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi No:40/A (Maliye Yanı, Eski Kilet Market) Merkez/Afyonkarahisar adresinde gerçekleşecek.

Afyon Alışveriş Festivali, birbirinden farklı kategorilerdeki ürünleri sunarak herkesin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Ayakkabıdan çantaya, giyimden zücaciyeye, takıdan tokaya, hediyelik eşyalara kadar aradığınız her şey bu festivalde bulunacak. Alışveriş heyecanı saat 10:00'da başlayacak ve festival, akşam 24:00'e kadar hizmet verecektir.
Festivalin en büyük cazibe noktalarından biri olan Halk Konserleri, müzik tutkunlarını ağırlayacak. Değerli sanatçıların performans sergileyeceği konserler, akşam saat 20:00'de başlayacak. Üstelik konserlere katılmak ücretsiz olacak. İşte konser programı: 

23 Haziran Cuma günü: Akın Zurnacı

24 Haziran Cumartesi günü: Ersan Er

26 Haziran Pazartesi günü: Ankaralı Engincan

Afyon Alışveriş Festivali sadece alışveriş ve konserlerle sınırlı kalmayacak. Festival alanında çekilişler, yöresel lezzetler, giyim, kozmetik, kırtasiye, oyuncak ve zücaciye gibi birçok ürünün sergilendiği stantlar da yer alacak. Ayrıca çocuklar için özel olarak hazırlanmış şenlik alanları da bulunacak, böylece ailece keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Afyon Alışveriş Festivali, Afyonkarahisarlılar ve çevre illerden gelen ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefliyor. 

TÜM AFYONKARAHİSARLILAR DAVETLİDİR

Afyon Alışveriş Festivali  yönetimi yaptığı açıklamada, Hepinizi Afyon Alışveriş Festivali'ne davet ediyoruz! Bu etkinlikte alışverişin ve eğlencenin tadını çıkaracak, unutulmaz anılar biriktireceksiniz. 23-27 Haziran tarihleri arasında bu heyecan dolu etkinlikte yerinizi almayı unutmayın! Afyonkarahisarlılar olarak bir araya gelerek bu benzersiz festivalde keyifli bir zaman geçireceğiz.

Ayrıca festivalde çekilişler düzenlenecek ve birbirinden özel hediyeler kazanma şansı elde edeceksiniz. Sürpriz hediyeler ve indirimlerle dolu bu etkinlik, alışveriş keyfinizi katlayacak.

Eğer alışveriş yapmayı, lezzetleri denemeyi, güzel müziklerle eğlenmeyi seviyorsanız, 23-27 Haziran tarihleri arasında Afyon Alışveriş Festivali'ne mutlaka uğramalısınız. Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi No:40/A (Maliye Yanı, Eski Kilet Market), Merkez/Afyonkarahisar adresinde sizleri bekliyor olacağız. İfadelerine yer verildi