BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL POLİS TEŞKİLATIMIZIN 178. YIL DÖNÜMÜ KUTLADI

Gözden kaçırmayın

Erkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağızErkılınç: Nitelikli yayınları ve istihdam olanaklarını koruyacağız

 

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Türk Polis Teşkilatımızın 178. Yıl Dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Dr. Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır.

Ülkemizin geleceği açısından çok önemli olan huzur ve sükûnun demokratik kurallar içerisinde sağlanmasını, hür ve serbest ortamın sürdürülmesini temin etmek polisimizin görevleri arasındadır. Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür.

Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatımızın 178. yaşını kutluyor, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine saygı ve selamlarımı sunuyorum.”