İYİ Parti'de liste başı olarak seçimlere girecek olan Hakan Şeref Olgun bir açıklama yaptı.

İŞTE İYİ PARTİ AFYONKARAHİSAR 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI HAKAN ŞEREF OLGUN'UN AÇIKLAMASI...

"Milletimizin beyan etmiş olduğu parlementer sisteme geçiş sürecinde, İyi Parti olarak da milletimizin arzusunun yerine getirilmesi ve salahiyetinin sağlanması amacıyla yolumuza devam etmekteyiz. Milletimizin yeni bir iktidar, güçlü bir Türkiye arzusunu sağlayabilmek için bizler de Milletvekili Adayları olarak üzerimize düşen vazifeyi yerine getirebilmek için partimizle birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmak üzere çalışıyoruz.

Binlerce yıllık bir medeniyetin kuruluş felsefesiyle kurulan ve gün be gün büyüyen İyi Parti teşkilatımızla, memleketim, ülkem için, hak ve özgürlükler için, güçlü ve potansiyelini tam randımanlı kullanabilen bir Türkiye için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Partimin, teşkilatımızın, hemşehrilerimin bana olan güvenine minnettarım. Beni vekil görme arzularının ardındaki vatani ve insani beklentileri yerine getirebilmek için hep birlikte yürüyebileceğimize inancım tamdır.

Parlementer sistemde, şahıs değil ülke çıkarlarımız doğrultusunda, bilimin açtığı yolda, hak ve adaletten ayrılmadan, tüm kurumlarımızın tam randımanlı ve yapıcı – haklı inisiyatifleriyle görevlerini ve yetkilerini kullanabilecekleri bir yapılanmadır arzumuz.

Partim ve şahsım adına, bu güvene layık olacağım konusunda müsterih olunuz. Bu yolda, hep birlikte yürümeye devam edeceğiz Allah’ın izniyle. Halkımdan aldığım güçle, daha aydınlık ve güçlü yarınlara.

Vakit birlik olma vaktidir. 

Egemenlik de sizde, geleceği dönüştürecek güç de. Herşey İyi olsun. Sizler İyi olun ki, bizler de İyi olup, İyi bir gelecek için hep birlikte yürüyebilelim.

Gelin bu seçimin kazananı hepimiz olalım."