Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanımız Mehmet CÜNEYT ANCIN ve Talim Terbiye Kurulu Üyemiz Kamil YEŞİL ’in başkanlığında rehberlik araştırma merkezi toplantı salonunda yapılan Eğitim-Öğretim Değerlendirilmesi Toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ,Şube Müdürlerimiz ve okul müdürlerimiz  katıldı.

     Toplantı genel değerlendirmelerle başladı. Öğrencilerimizin  eğitimine katkı sağlamak adına neler yapılabileceği hususunda fikir alışverişi yapıldı. Okul müdürlerimiz  Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanımız Mehmet CÜNEYT ANCIN ve Talim Terbiye Kurulu Üyemiz Kamil YEŞİL ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yapılmasından memnun olduklarını ifade etti.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN eğitim –öğretim yılında öğrencilerimize daha da faydalı olmak için tüm imkanların seferber edildiğini, hep beraber gelecek neslimizin kalifiye ve iyi yetişmiş olması için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacağını  ifade etti. Bu toplantının önemli olduğunun altını çizen YALÇIN; Ders Kitapları ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanımız Mehmet CÜNEYT ANCIN ve Talim Terbiye Kurulu Üyemiz Kamil YEŞİL’e teşekkür etti.

    Toplantı hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.