Reklam

DİNAR'DA SOKAK HAYVANLARI BAKIM MERKEZİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Belediye meclis üyesi Abdullah Yıldız, Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatında sona gelinirken yapılan çalışmaları yerinde inceledi. 

DİNAR'DA SOKAK HAYVANLARI BAKIM MERKEZİ İNŞAATI DEVAM EDİYOR
24 Haziran 2020 - 12:08
Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve Belediye meclis üyemiz Abdullah Yıldız, Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatında sona gelinirken yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Belediye tarafından yapılan Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Nihat Sarı yaptığı açıklamada; “Seçim beyannamemizde yer alan Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatımızda Belediye meclis üyemiz Abdullah Yıldız ile birlikte incelemelerde bulunduk. Yapımı devam eden inşaatımızda artık son aşamaya gelindi.  

Allah’ın izniyle Temmuz ayının ortalarına doğru açılışını gerçekleştireceğimiz merkezimiz bölgemizde bulunmayan ve ülkemizde çok az sayıda ilçe belediyesinde bulunan bir mekan olacak. İnşallah sahipsiz sokak hayvanlarımızın burada bakım ve tedavisini yapacağız. Dinarımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum