Reklam

DEMİRÖREN MEDYA GRUBU, DİJİTAL YAYINA GEÇİYOR

Türkiye’de kan kaybeden gazetelere ölümcül darbe Demirören Yayın Holding’den geliyor.

DEMİRÖREN MEDYA GRUBU, DİJİTAL YAYINA GEÇİYOR
30 Mayıs 2020 - 23:41
Demirören'den radikal karar! Hürriyet dahil tüm gazeteler...

Türkiye’de kan kaybeden gazetelere ölümcül darbe Demirören Yayın Holding’den geliyor.Üst düzey kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Demirören Medya dijital dönüşüm kararı aldı. Tüm gazeteler sadece online mecrada olacak, basılmayacak.

Kurum bünyesindeki gazetelerin tamamı, yani Hürriyet, Milliyet ve Posta artık sadece internet sitesi üzerinden devam edecek.

Kararın alınmasında, artan kağıt maliyetleri ve evden çalışma düzenine geçişle dijital dönüşümün daha uygun olacağı fikri etkili oldu.

Medyaradar’a konuşan kaynaklara göre karar, dünkü yönetim toplantısında alındı.Toplantı sonrasında, dün gazete binasında çalışanlara eşyalarını toplamaları için Perşembe gününe kadar mühlet verilmişti.

Başta Hürriyet olmak üzere, gazetelerin bayramda basılmaması aslında Demirören yönetiminin bugünkü kararı için önemli bir sinyaldi.

Çalışanlarsa eşyaları toplama talimatı sonrası endişeli bekleyiş içerisinde.Kaynak: medyaradar.com

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ibrahim
    9 ay önce
    yıllardır milleti yedin doymadınmı demirören medya , doğan medyayı yedin doymadınmı demirören medya,idda bayiilerini aldın yine doymadınmı demirören medya,şimdi de şans oyunlarının tamamını istiyorsun yine mi doymadın demirören medya. ,