Reklam

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN 27 AĞUSTOS MESAJI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, AFYONKARAHİSAR'IN KURTULUŞUNU KUTLADI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN 27 AĞUSTOS MESAJI
27 Ağustos 2020 - 19:11 - Güncelleme: 27 Ağustos 2020 - 21:40
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar'ın kurtuluş yıl dönümünü kutladı.İletişim Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyonkarahisar'ın kurtuluş yıl dönümü dolayısıyla Vali Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'e birer tebrik mesajı gönderdi.

 
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

                                                    SAYIN MEHMET ZEYBEK

                                                    AFYONKARAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI

                 AFYONKARAHİSAR İLİMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN YIL DÖNÜMÜNDE VATANDAŞLARIMIZA TEBRİKLERİMİ İLETİYORUM.İSTİKLAL MÜCADELESİ, VATANI CANLARINDAN ÜSTÜN TUTAN, KAHRAMANLIKLARIYLA TARİHE MAL OLAN TÜM ŞEHİTLERİMİZİN VE GAZİLERİMİZİN EMSALSİZ FEDAKARLIKLARI AZİZ MİLLETİMİZİN BAĞIMSIZLIĞINA VE ÖZGÜRLÜĞÜNE SAHİP ÇIKMA KARARLILIĞI SAYESİNDE ZAFERLE NETİCELENMİŞTİR.

                BÖYLE KUTLU BİR ANLAYIŞLA KADİM MEDENİYETİMİZİN MİRASI ÜZERİNE KURULAN CUMHURİYETİMİZİ KAZANIMLARIYLA KORUMAK, YAŞATMAK MUASSIR MEDENİYETLER SEVİYESİNİN ÜSTÜNE ÇIKARMAK, YENİ BAŞARILARLA DAHA DA GÜÇLENDİRMEK SURETİYLE GELECEĞE TAŞIMAK İÇİN BÜYÜK BİR AZİMLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ.

             BU İNANÇLA, İSTİKLAL SAVAŞIMIZIN BÜTÜN KAHRAMANLARINI SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUM.AFYONKARAHİSAR’IN BU GURUR GÜNÜNÜ TEKRAR KUTLUYOR, TÜM VATANDAŞLARIMIZI EN KALBİ DUYGULARIMLA SELAMLIYORUM.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum