Reklam

Çobanlar'a 2021 yılında doğalgaz geliyor

Çobanlar ilçesi, 2021 yılında doğalgaza kavuşuyor.

Çobanlar'a 2021 yılında doğalgaz geliyor
12 Mart 2021 - 20:30 - Güncelleme: 12 Mart 2021 - 21:19
Çobanlar ilçesi, 2021 yılında doğalgaza kavuşuyor.

Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş; bu haberi Çobanlarlılarla paylaştı. Başkan Altuntaş, açıklamasında "gayretli ve azimli çalışmalarımızın sonucunda ilçemiz 2021 yılında doğal gazına kavuşuyor. İlçemize kazandırdığımız her yeni proje, bizleri hem gururlandırıyor hem de heyecanlandırıyor. Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz doğal gaz projemizi hayata geçiriyor, ilçemizi ucuz ve temiz enerji olan doğal gaz konforuyla buluşturuyoruz." dedi.

Başkan Ali Altuntaş, Aksa Afyon doğal gaz dağıtım A.Ş Şirket Müdürü Tuncay Gezer ve Yatırımlar Şefi Tolga Toydemir ile birlikte Çobanlar'a yapılacak doğalgaz altyapısı yatırımları ve fizibilite çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Altuntaş "Doğalgaz Çobanlar ilçemize hayırlı olsun.. Doğalgazın Çobanlar İlçemize kazandırılmasında emeği geçen, başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın; Fatih Dönmez’e Milletvekillerimiz Sayın; Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, İbrahim Yuydunuseven'e, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay'a, İl Genel Meclisi Üyelerimiz Cengiz Ceylan, Mehmet Ilıca’ya, AK Parti İlçe Başkanımız Ali Yalman ve yönetimine, İlçe Teşkilatımıza, Belediye Meclis Üylelerimize, Belediye Personellerimize ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum" dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet Ekici
    4 ay önce
    Çobanlar ilçesine doğalgaz geliyormuş. Çok mutlu oldum .Afyonumuzun her köşesine bu hizmetin götürülmesi lazım.Gel gelelim dört tarafı doğalgazla çevrili Afyon'un göbeğinde merkezinde ordu bulvarı ve derviş paşa Mahallesi'nde doğal gaz yok.Gaz şirketi yalanla dolanla suçu belediyeye atarak hizmeti getirmekten kaçıyor.Afyon bu kadar sahipsiz.Ahmet Yesevi okulu orman isl. Müdürlüğü Askerlik şubesi Askeri lojmanlar ve bir sürü konut doğalgazdan mahrum.Turkiyenin doğusunda doğal gaz olmayan il kalmadı Afyon'un çoğu ilçeleri doğal gaz aldı merkezde doğal gazi olmayan mahalle var yetkililere duyurulur