Reklam

BAŞKAN ZEYBEK ANKARA'DA TEMASLARDA BULUNDU

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, dün bir dizi Ankara’da temaslarda bulundu. Afyonkarahisar’a yapılacak yatırım ve projeleri takip etmek üzere Ankara’ya giden Başkan Zeybek, şehrimizin hizmet ve eserlerle tanışmaya devam edeceğini ifade etti.

BAŞKAN ZEYBEK ANKARA'DA TEMASLARDA BULUNDU
13 Ağustos 2020 - 11:38
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, dün bir dizi Ankara’da temaslarda bulundu. Afyonkarahisar’a yapılacak yatırım ve projeleri takip etmek üzere Ankara’ya giden Başkan Zeybek, şehrimizin hizmet ve eserlerle tanışmaya devam edeceğini ifade etti.Ankara temaslarında ilk ziyaretini Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk’e yapan Başkan Zeybek, Afyonkarahisar için yapılacak projelerle ilgili konularda istişârelerde bulundu. Başkan Zeybek, daha sonra Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’ı makamında ziyaret ederek Afyonkarahisar’a yapılacak yatırımlar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.Başkan  Zeybek son ziyaretini  Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah’a yaptı.

“ANKARA TEMASLARIMIZ  MEYVELERİNİ VERİYOR”

Ankara’daki ziyaretlerini değerlendiren Başkan Zeybek, “Hamdolsun Ankara’da yaptığımız temaslar meyvelerini veriyor. İnşallah güzel şehrimiz yeni hizmet ve eserlerle tanışmaya devam edecek. Memleketimize hizmet etme ve eser kazandırma noktasında temaslarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • mustafa
  8 ay önce
  başkan başka bir iş için afyon dısına cıktımı afyon sivri sinekle bile mucadele edemıyor vekaletı kıme bırakıyorsa artık.
 • Engin Yiğit
  8 ay önce
  Sayın Zeybek’i çok samimi buluyorum ama şu heybedekiler meyvelerini vermeye başlasın artık. Seçim olalı bir buçuk sene oldu ama Afyon’da vaatlerin hiç biri gerçekleşmedi. İnsanlar artık seçim vaatlerinden olan Afray’ın, millet parklarının, sivil havaalanının uçuşa açılmasının ne zaman gerçekleşeceğini merak ediyorlar.
 • Mehmet Zeybek
  8 ay önce
  Sen hiç merak etme 5 yıl içinde yapacağız