Reklam

BAŞKAN KOYUNCU, HALKI UYARDI, MASKE DAĞITTI

EMİRDAĞ Belediye Başkanı Serkan KOYUNCU sabah erken saatlerde Emirdağ Cumhuriyet meydanında vatandaşlarımızı tedbirler konusunda uyararak maske dağıttı.

BAŞKAN KOYUNCU, HALKI UYARDI, MASKE DAĞITTI
04 Eylül 2020 - 10:19 - Güncelleme: 04 Eylül 2020 - 11:05
Başkan Koyuncu önce uyardı, sonra maske dağıttıEmirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ülke ve ilçe genelinde artan Koronavirüs vakalarının önüne geçmek için sabah erken saatlerde vatandaşları önce uyardı sonra kendi elleri ile maske dağıttı.

 

Ülke ve İlçe genelinde Koronavirüs vakalarının artmasının nedeniyle Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu tedbirleri elden bırakmıyor. Koranavirüs vakalarının başladığı günden itibaren belediye olarak ilçe genelinde aldığı tedbirler sayesinde başarılı bir sınav veren Başkan Koyuncu, sabah erken saatlerde Emirdağ Cumhuriyet meydanında vatandaşları tedbirler konusunda uyararak kendi elleri ile maske dağıttı.

 

“Tedbirleri bırakmıyoruz”

Maske, hijyen ve sosyal mesafenin önemine değinen Başkan Koyuncu, “ülke genelinde koronavirüs tedbirleri başlamadan önce Emirdağ ilçesinde gerekli belediye olarak bir birim oluşturarak yapılması gereken çalışmaları başlattık. Şimdiye kadar başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Emirdağ ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir. Koronavirüse karşı tedbirlerimiz devam etmektedir. Bugünde sabah erken saatlerde Emirdağ Cumhuriyet meydanında vatandaşlarımı önce maske takmaları konusunda uyardık sonra kendilerine maske dağıttık. Tedbirleri elden bırakmıyoruz. İnşallah bu salgından kısa süre içerisinde kurtuluruz” dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum