AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, bayramlaşma törennide konuştu. Özkaya " Oruçoğlu Yağ Fabrikası tam kapanmak üzereyken, görüşmelerim neticesinde Tarım Kredi Kooperatiflerine kazandırmış olduk." dedi.

Özkaya,  “Teşkilatımızın her kademesindeki kıymetli kardeşlerim, öncelikle hepinize hayırlı bayramlar diliyorum Kurban Bayramımız mübarek olsun. Bayramlar çok güzel güzelliklere vesile oluyor. Bizler bayramlarda büyüklerimizle bir araya gelerek dualarını almak için çabalayan bir toplumuz. Afyonkarahisar’ımız bir geçiş güzergahı o yüzden trafiği yoğun olan bir şehir. Bu bayramda bizler ziyaretlerimize rahatça gidip gelirken görüyoruz ki yollarımızın güzelliği ile rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapıyoruz. Yine bu noktada AK Parti teşkilatları olarak yapılan hizmetin büyüklüğünü, vizyonunu ve ufkunu Kurban Bayramı’nda da hep birlikte görmüş oluyoruz. Bizler AK Dava’nın neferleri olarak bunca yıl yaptığımız eserlerin üzerine yeni eserler ekleyerek en güzel hizmetleri yapmaya hep birlikte devam edeceğiz. Bu vesile ile bahsetmek istiyorum Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın en büyük fabrikalarından olan Oruçoğlu Yağ Fabrikası tam kapanmak üzereyken, görüşmelerim neticesinde Tarım Kredi Kooperatiflerine kazandırmış olduk. Afyonkarahisar’ımız için hayırlı uğurlu olsun inşallah. AK Parti teşkilatları olarak Sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde çalışmalarımıza hizmetlerimize en güzel şekilde devam edeceğiz.

Turgay Şahin'in 15 Temmuz mesajı Turgay Şahin'in 15 Temmuz mesajı

Sözlerime son vermeden önce ben buradan tüm İslam Alemi’nin ve Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, hep birlikte nice güzel bayramlara erişmeyi temenni ediyorum” dedi.

Editör: Birinci Editör