AF YOK TARAFTAR GRUBUNNU AÇIKLAMASI:



"PFDK, Giresunspor maçındaki çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle 10.000.-TL cezaya ve Maraton D,E,F,G ve Kuzey Kale Arkası C, D, E blokta yer alan taraftarlarımızın Gençlerbirliği müsabakasına girişlerinin engellenmesine karar verdi..

Peki, TFF ve PFDK'ya soruyoruz; Geçen yıl Menemen maçında büyük skandallara imza atan hakemin, yine Afyonspor için son derece muhim bir müsabakaya atanması ile ne amaçlanmaktadır?

Geçen sezonun en kirli maçını yöneterek, kaybetmemize neden olan, liderlik umutlarımızı yok eden hakemleri yine bir kritik maçımıza vererek, nizami golümüzü hiç edip, rakibe ofsayttan gol attırarak bizim tüm bu olanlara susmamızı bekliyor, hakkınızı aramayın diyorlar!

Nizami iki golümüzün ofsayt gerekçesiyle iptal edilmesinden kaynaklanan ve iki saniye dahi sürmeyen bir tepkide orman kanunlarını devreye sokan TFF ve PFDK, Giresun maçında bu tepkilere neden olan ve alenen müsabakayı katletmeye çalışan sahada ki '' düdüklere '' neden bir yaptırım uygulayamıyor, ceza veremiyor?

Kulübümüz tarafından savunma için yollanan görüntülerde, tribün liderlerimizin her zaman sağduyulu davranarak en ufak bir küfüre bile müsade etmediği görüntüleri nasıl yok sayabilirsiniz?

TFF - PFDK - MHK ve hakemler arasındaki şüpheli bağlantılar araştırılmalı ve denetlenmeli, en kısa zamanda adalet sağlanmalı!

Adaletinizin kantarı şaşmış! İmtiyaz değil, adaleti sağlayabilen hakem ve gözlemciler istiyoruz!

Geçen sezon bin bir türlü oyunlar ile birinci lige çıkmamamız için elinden gelen tüm gayretle yolumuza taş koymaya çalışanlar şunu unutmasınlar ki, sizin düdükleriniz varsa Allah'ında adaleti var, biz bu ligde kalacağız!