Afyonlu sporcu vücut geliştirmede Avrupa ikincisi oldu Afyonlu sporcu vücut geliştirmede Avrupa ikincisi oldu

2023-2024 sezonu Afyonkarahisar Kurum ve Kuruluşlar arası masa tenisi finalleri 04.05-05.05 2024 tarihleri arasında yapıldı.

Oynanan maçlar sonucunda, Öğretmengücü GSK sporcularından oluşan İl Milli Eğitim Müdürlüğü takımı yarı finalde il müftülüğü A Takımını 3-2 yenerek, finale  yükselen, Öğretmengücü GSK oyuncularından oluşan Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü takımı, finalde ise İl Müftülüğü B takımını da 3-1 yenerek kupanın sahibi oldu.

Diğer takımlar da farklı dereceleri elde ettiler. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Öğretmengücü GSK Başkanı Lokman Özkul, oyuncularının başarısından dolayı mutlu olduğunu, hemen hemen her sezon İl Milli Eğitim Müdürlüğünü oyuncularının temsil ettiğini ve genelde de mutlu sona ulaştıklarını söyledi. Mücadelelerin centilmence geçtiğini, dostluk havasında müsabakaların oynandığını ifade etti.

Misafir oyuncularının da bulunduğunu ve onlara da ayrıca teşekkür ettiğini belirten ÖZKUL, takımını ve diğer takımları tekrar tebrik ettiğini ifade etti.

Biz de Afyon Haber olarak, Öğretmengücü GSK oyuncularından oluşan İl Milli Eğitim Müdürlüğü takımını ve diğer dereceye giren takımları tebrik ediyoruz.