Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar'ın Afşar köyünde Ağaç Bayramı coşkusuAfyonkarahisar'ın Afşar köyünde Ağaç Bayramı coşkusu

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ı makamında ziyaret ederek 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında elde ettikleri başarıların verdiği mutluluğu paylaştılar.

Öğrencilere ziyaretlerinde Okul Müdürü Mükremin İÇLİ, Teknik Müdür Yardımcısı Önder Kaynak, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi Emrah İşisağ, Yiyecek İçecek Hizmetleri Atölye Şefi Nuri Pulcu, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Atölye Şefi Turhan Güngör eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başarılarından dolayı tüm öğrencilerimizi tebrik ederek ; "Öğrencilerimiz, UNESCO yaratıcı şehirler ağına dahil olan Afyonkarahisar'ın ve okulumuz Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin ismini tüm dünyaya duyurarak bizleri ve ilimizi onurlandırmıştır. Bakanlığımızın hedefleri arasında yer alan öğrencilerimizin kişisel bilgi beceri ve sosyal durumlarını zenginleştirmek amacıyla okullarımızın bu tür etkinliklere hazırlanması ve katılımını İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak destekliyor, her alanda gereken desteği vermeye çalışıyoruz.  Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca öğrencimize destek veren okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve değerli ailelerimize teşekkür ediyorum " dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın'ın 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında dereceye giren öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.