Başkan Burcu Köksal'ın bayram mesajı Başkan Burcu Köksal'ın bayram mesajı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, 31 Mart seçimlerinin ardından ilk ziyaretini Ataköy Mahallesi’ne gerçekleştirdi. 

Başkan Yardımcısı  Erkan Uysal ve Birim Müdürleri ile birlikte, Ataköy Mahalle Muhtarı Hasan Öz'ü ziyaret eden Başkan Burcu Köksal, vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunları yerinde tespit edip, çözümler üretti.

Burcu Koksal Atakoyde


“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ”
Muhtarlık binasında talepleri dinleyen Başkan Burcu Köksal,  “Seçimden önce söz verdiğimiz gibi, ‘Yerinde tespit, yerinde çözüm’ anlayışı ile her mahallemize ve her semtimize eşit hizmet götüreceğiz.  Hizmetten mahrum kalmış olan tüm mahallelerimiz için gece gündüz demeden çalışacağız.” diye konuştu. 
Ataköy halkının Başkanımız Burcu Köksal'a olan sevgisi ve desteği, bu anlamlı ziyaretle bir kez daha gözler önüne serilerken Başkanımız mahallede yapılacak yatırımlar ve çalışmalar için vatandaşlardan gelen talepleri dinledi, Afyonkarahisar'ı daha yaşanabilir bir kent haline getirme yolunda kararlılıkla ilerlediklerini vurguladı.

BAŞKANIMIZDAN HALK EKMEK MÜJDESİ 

Çok amaçlı salonun düğün sezonuna yetiştirilmesi talimatında bulunan Başkanımız, mahalle sakinlerinin binadan faydalanması gerektiğine işaret etti. 
Ataköy’e halk ekmek satış büfesi talebini de geri çevirmeyen Başkanımız Yüntaş Genel Müdürü Kemal Doğan’ı aradı. Başkanımız, hem Ataköy, hemde Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerinin ortak kullanım noktasındaki bir bölgede halk ekmek büfesinin konulacağı müjdesini verdi. 
Kadın Kültür Evi’ni de ziyaret eden Başkanımız, Belediyemiz tarafından yapımı tamamlanan Ataköy Düğün Salonun da incelemelerde bulundu. 

ATAKÖY HALKINDAN TAM DESTEK

Ataköy Mahalle Muhtarı Hasan Öz ise Başkanımıza teşekkür ederek “Belediye Başkanı olarak seçilmenizi içtenlikle tebrik ediyorum. Uzun yıllardır sergilediğiniz liderlik ve hizmet anlayışıyla hepimizin takdirini kazandınız. Belediye Başkanlığı görevinizde de aynı azim ve kararlılıkla çalışacağınızdan hiç şüphemiz yok. Mahallemizin refahını, huzurunu ve gelişimini sağlayacak projelere imza atacağınıza olan inancımız tam. Ataköy Mahallesi sakinleri adına, mahallemizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutan, halkımızla iç içe ve onların sorunlarına duyarlı bir lider olarak sizi her zaman destekleyeceğimizi belirtmek isterim. Sizin liderliğinizle, daha yaşanabilir, daha modern ve daha huzurlu bir çevreye kavuşacağız.” dedi.

Editör: Birinci Editör