Cuma hutbesi Haberleri

cuma hutbesi haberleri ve güncel cuma hutbesi gelişmeleri, cuma hutbesi ile ilgili tüm video, cuma hutbesi fotoğrafları ve cuma hutbesi haberleri Afyon Haber sitemizde


Eğitim

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan 07 Haziran 2024 tarihli ve "Kurban: Rabbimize ve Kardeşlerimize Yakınlaşmanın Vesilesi" konulu cuma hutbesi yayınlandı.

Eğitim

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan 31 Mayıs 2024 tarihli ve "Haram: Allah ile Kul Arasındaki En Büyük Engel" konulu cuma hutbesi...

Eğitim

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan 24 Mayıs 2024 tarihli ve "İslam Mefkûresini Diri Tutalım" konulu cuma hutbesi yayınlandı.

Eğitim

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan 17 Mayıs 2024 tarihli ve "Ailemiz: Huzur ve Güven Kaynağımız" konulu cuma hutbesi yayınlandı.

Eğitim

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan 10 Mayıs 2024 tarihli ve "Medeniyetimiz, Vakıf Medeniyetidir" konulu cuma hutbesi yayınlandı.

Eğitim

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan 03 Mayıs 2024 tarihli ve "Dua: Rabbimize Sığınmanın Sözlü İfadesi" konulu cuma hutbesi yayınlandı.

Eğitim

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan 26 Nisan 2024 tarihli ve "Her İşin Bir Ahlakı Vardır" konulu cuma hutbesi yayınlandı.

Eğitim

Diyanet İşleri Başkanlığınca hazırlanan 19 Nisan 2024 tarihli ve "Hayatın Her Alanında Öfkemize Hâkim Olalım" konulu cuma hutbesi yayınlandı.