Ali özkaya Haberleri

ali özkaya haberleri ve güncel ali özkaya gelişmeleri, ali özkaya ile ilgili tüm video, ali özkaya fotoğrafları ve ali özkaya haberleri Afyon Haber sitemizde


Ekonomi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Oruçoğlu yağ fabrikasının Tarım Kredi Kooperatifine olan satışının tamamlanmasının ardından basın açıklaması yaptı.

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'dan Sözcü Gazetesine tepki.

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya  Afyonakrahisar Merkez, İscehisar, Sandıklı, Sinanpaşa, İhsaniye ve Bolvadin ilçelerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, üreticilerin taleplerini Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’ya iletti.

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan'dan ortak bir açıklama...

Siyaset

Seçimlerin sona ermesine rağmen, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya'nın halkla buluşmaları devam ediyor.

Siyaset

Milletvekili Ali Özkaya, Zafer Müzesi restorasyonunda gelinen son durumu açıkladı.

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan Ankara’da bir dizi temaslarda bulunarak ilimize yapılacak hizmet ve...

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ankara’da Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile TOKİ Başkanlığını ziyaret ettiler.

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya zirai dondan etkilenen arazilerde çiftçiler ve yetkililer ile incelemelerde bulundu.

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar milletvekilleri İller Bankası Genel Müdürü Recep Türk'ü ziyaret ettiler ve Başkan Burcu Köksal'a ince bir mesaj gönderdiler:...

Siyaset

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, "Afyonkarahisar’ın Değerli Çiftçisi Kardeşlerim" diyerek son iki gecedir zirai dona maruz kalan çiftçilere seslendi.