Son seçim anketinde flaş sonuçlar!.. Son seçim anketinde flaş sonuçlar!..

Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen bir iftar programı, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, partili üyeler ve yerel yöneticilerin katılımıyla gerçekleşti. Programın odak noktası, birlik ve beraberlik mesajlarının verilmesi ve Türk milletinin bir aile olarak nitelendirilmesi oldu. Programa Türkiye'nin dört bir yanından katılım gösteren parti üyeleri, birbirlerine olan dayanışmalarını iftarın manevi atmosferinde gösterdiler. Milletvekili Taytak, yaptığı konuşmada, Türk milletinin güçlü birlik ve beraberlik ruhuna vurgu yaparak, alınan oruçların ve yapılan ibadetlerin kabul olmasını temenni etti.

Bu iftar programı, toplumun farklı kesimlerinden temsilcilerin katılımıyla gerçekleşen, dini ve milli bir dayanışma örneği olarak kayda geçti. Program, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin görüş ve düşüncelerinin de paylaşıldığı bir fırsat olarak öne çıktı. İl ve ilçe yönetimleri, belediye başkan adayları ve diğer yetkililerin de katılımıyla siyasi dayanışmanın güçlendiği gözlendi.

Katılımcılar, ramazan ayının ruhu ve birlikteliğin önemiyle ilgili düşüncelerini paylaşarak, sosyal dayanışmanın ne kadar önemli olduğuna vurgu yaptılar.