Doğancık Deresi'nin kurumasını önlemek için mücadele eden vatandaşlara Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan destek verdi.

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldıErkmen’de AK Parti Seçim ofisi açıldı

Sultandağı ilçesindeki Doğancık Deresi'nin kurumasını önlemek için mücadele eden vatandaşlara Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan destek verdi.

 Erhan, bölgeye giderek köylülerle bir araya geldi ve adaletsizliğin son bulması için çağrıda bulundu. Erhan, "Doğancık Deresi, çevresindeki gölleri ve Sultandağı tarımına hayat veren bir kaynaktır.

Doğayı koruma mücadelesi, siyasi bir tercih değil, insanlığın ortak sorumluluğudur. Doğayı korumak için politika oluşturmak bu dünyaya olan borcumuzdur." dedi.

Erhan, bölgede yapılan keşif süresince gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve bölge insanının geçim kaynağı olan kiraz ihracatının tehlikeye girmemesi için her türlü desteği vereceklerini belirtti.

Erhan, Sultandağı halkının adaletsizlik karşısındaki haklı mücadelesinde her zaman yanlarında olacaklarını sözlerine ekledi.