Afyonkarahisar'da düzenlenen Basketbol U-14 2.Bölge Şampiyonası, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu'nda düzenlenen müsabakaların ardından sona erdi.

Gözden kaçırmayın

Taşoluk Belediye Spor Kulübü, Şampiyon Oldu!Taşoluk Belediye Spor Kulübü, Şampiyon Oldu!

Karşılaşmalar neticesinde Denizli TED ve Denizli Pamukkale takımları üstün başarı sergileyerek Anadolu Şampiyonasına gitmeye hak kazandı. Müsabakalara katılan 8 farklı kulüp, her maç öncesi "6 Şubat 2023 Kalplerimiz Deprem Bölgesinde Atıyor" yazılı pankart açarak depremde hayatını kaybeden vatandaşları anma mesajını iletti.

Şampiyonanın tamamlanmasının ardından katılan takımlara başarı belgeleri Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Basketbol İl Temsilcisi Feyzullah Demirkale tarafından verildi. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, turnuvayı başarıyla tamamlayan tüm takımları tebrik ederek şunları söyledi: "Heyecan dolu bir turnuvayı geride bıraktık.

 Fair-play çerçevesinde geçen bu turnuvada tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Anadolu Şampiyonası'na gidecek olan Denizli TED ve Denizli Pamukkale takımlarına başarılar diliyorum. Bu turnuvada emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum."

#Afyonkarahisar #Basketbol #Şampiyona #GençlikveSporMururluğu #DenizliTED #DenizliPamukkale