İsmail Kumartaşlı: Kınama yetmez, gereğini yapın!..

2024-02-03 13:57:00 Yayınlanma

Gözden kaçırmayın

Yaralı askerlere ziyaretYaralı askerlere ziyaret

 

Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, gazilikle alay edilen bir skeçe yer veren Güldür Güldür programını kınadı.

Show TV ekranlarından yayılan Güldür Güldür programının yayınlanan bölümünde gazilerle dalga geçilmesi gündeme geldi. Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı Malul Gazi İsmail Kumartaşlı, konuya ilişkin açıklama yaptı.

İsmail Kumartaşlı, “Vatan, bayrak, millet aşkıyla tarihe destan yazan Gazilerimiz, bu aziz Millet Dünya üzerinde var olduğu müddetçe, bu topraklarda yaşayan herkes için birer onur, gurur ve şeref abideleridir. Güldür Güldür programında bir skeçte gazileri alaya alarak, dalga geçmesini kınıyoruz, gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Durumla ilgili programı eleştiren Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’a da cevap veren Kumartaşlı, ‘’sosyal medyadan açıklama yapmak yeterli değil sayın Bakanım. Gereğinin yapılmasını istiyoruz’’ dedi.

Yorumlar
ali dikbayar
2024-02-04 00:21:50
insan biraz düşünür ...kimlere ne için göz kırpıyon? ..etrafla didişip durmaktan başka bişey yapmıyon. kabahat sende değil senin yerine kimsenin geçmek istememesinde... şimdibirisi dese "şehitlere kelle denirken neredeydin diye? " ne cevap vereceksin..

Yorum Yap