Gözden kaçırmayın

ŞEHİT ŞÜKRÜ KARADİREK, DUALARLA ANILDIŞEHİT ŞÜKRÜ KARADİREK, DUALARLA ANILDI

Seçim çalışmalarına hızla bir şekilde başlayan İYi Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, beraberinde İyi Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun ve Partililer ile birlikte Afyon Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. 

Afyonkarahisar basını ile her zaman iyi bir diyalog içinde olduklarını ve desteklerini almaktan mutluluk duyduğunu belirten İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, hep birlikte ayrıştırmadan, ötekileştirmeden Afyonkarahisar'a hizmet edeceklerini söyledi.

Yağcı; "Hepimizin önceliği Afyonkarahisar'dır. Boş veya imkansız vaatlerde zaman kaybetmeyeceğiz. Kalıcı hizmet ve kalıcı çözüm odaklı çalışacağız. Sadece seçim zamanı gelince halkın arasına giren siyasilerden olmadığımızı tüm Afyonkarahisar iyi biliyor. Dün ne isek bugünde aynıyız, yarında aynı kalacağız. Halkın içinden biri olarak hizmetlerimizi hep birlikte yapacağız ve inanıyorum ki hayalimizdeki Afyonkarahisar'ı hep birlikte, iştişare ile ortak akıl ile birlik ve beraberlik içinde inşaa edeceğiz"dedi.


Ziyarette konuşan İYi Parti Milletvekili Olgun ise "Ülkemizde seçim heyecanı başladı Alper Başkan konusuna vakıf bir arkadaşımız Afyon şehremini olacağına inanıyorum" dedi 
İktidarı da eleştiren Olgun "DEM Parti ile görüşüyor mevcut iktidar kayyum atanmaması ve İstanbul gibi büyük kentlerde DEM aday çıkarması konusunda görüştükleri bilgisi geliyor" dedi. 

AGC Başkanı İsmail Akar ise "Çekişmeli bir Seçim sathına girdik. Kazasız bir seçim diliyorum her zaman son sözü sandık söyler" dedi 
İyi Parti heyetinde İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı Merkez İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları da katıldı. 

AGC ziyaretinde yönetim kurulundan Genel Sekreter Hakan Dilek Yönetim Kurulu üyeleri Ömer Elçi ve Fatuk Kılınç yer aldı