Köksal, "Afyonkarahisar'ı hak ettiği yere taşımak için elimden geleni yapacağım. Beni Meclise vekil olarak gönderen hemşehrilerim inanıyorum ki bu güzel şehrin yerel yönetimini de bana emanet edecek" diye konuştu.

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

Afyonkarahisar'ın geleceği için çalışmaya devam eden CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, belediye başkan adaylığına hazırlanıyor. Köksal, yaptığı ziyaretlerde hemşehrilerinin talep ve beklentilerini dinliyor, projelerini anlatıyor. Köksal, "Afyonkarahisar'ı hak ettiği yere taşımak için elimden geleni yapacağım. Beni Meclise vekil olarak gönderen hemşehrilerim inanıyorum ki bu güzel şehrin yerel yönetimini de bana emanet edecek" diye konuştu.

CHP'nin Afyonkarahisar'da güçlü bir alternatif olduğunu belirten Köksal, seçim çalışmalarında halkın büyük ilgi ve destek gösterdiğini söyledi. Köksal, "Afyonkarahisar'ın sorunlarını çok iyi biliyorum. Yıllardır Ankara'da TBMM'de Afyonkarahisar için mücadele verdim. Şimdi de belediye başkanlığı için adayım. Halkımızın desteğiyle bu şehre hizmet etmek istiyorum" dedi.

Köksal, Afyonkarahisar'ın potansiyelini ortaya çıkarmak için vizyoner projeler hazırladıklarını ifade etti. Köksal, "Afyonkarahisar'ı turizmde, tarımda, sanayide, eğitimde, sağlıkta, kültürde ve sporda öne çıkarmak için çalışacağız. Afyonkarahisar'ı yaşanabilir, modern, demokratik ve çağdaş bir şehir yapacağız" dedi.

 Bu çerçevede Belediye Başkan Adayı Avukat Burcu Köksal Ziraat Odası, Emekliler Derneği, Muhtarlar Derneği, Ayakkabıcılar Odası, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası, Kahveciler ve Çay Ocakları Odası ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti.  

 

Başkan Adayı Köksal’a, CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez İlçe Başkanı Av. Büşra Dişçioğlu Çetinöz, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Köksal, kendisine iletilen şikayet ve taleplere yönelik çalışmaların yapılacağını söyledi.

 

MEMLEKETE ÖMRÜMÜ ADAMAYA HAZIRIM

 

Afyonkarahisar’a hizmet etme noktasında bugüne kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünde sesini yükselten Köksal, bundan sonraki süreçte Afyonkarahisar Belediye Başkanı olarak memleketine hizmet vermeye hazırlanıyor. Yoğun bir program yürüten Köksal, Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın sorunları hususunda ilgili meslek kuruluşlarıyla fikir alışverişinde bulunuyor.

 

MUHTARLARIN GÖRÜŞÜ ALINMADAN KARAR VERİLMEYECEK

 

Açıklamalarında sık sık istişare vurgusu yapan Köksal, yerel yönetimlerin vazgeçilmez unsurları olan muhtarların da yönetimde söz sahibi olmaları gerektiğinin altını çizdi.

Köksal, muhtarların görüşü alınmadan mahalleler ile ilgili karar alınmayacağını belirterek şöyle devam etti:

“Yönetim, şimdiki iktidar sahiplerinin gözünde ego, hırs ve bencilliği ifade etse de bizim dönemimizde akıl ve fikir birliğini ifade edecek. Bu güzel memleketi hep birlikte yöneteceğiz. Mahallelerimizin yönetimde vazgeçilmez unsuru olan muhtarlarımız, bizlerle hemşehrilerimizin arasında bir köprü oluşturacak. Muhtarlarımızın görüş ve eleştirileri doğrultusunda kararlarımızı alacağız. Demokrasinin gereği neyse o uygulanacak.”